Zmarł Wiktor Pawiński

Z przykrością informujemy, że dzisiejszej nocy odszedł do domu Pana, Wikotr Pawiński. Żył 83 lata, był jednym z założycieli naszego klubu, jednym z architektów naszego obiektu, długoletnim działaczem, wiernym kibicem, zawsze służącym bezinteresowną pomocą. Niemal do samego końca był z naszym klubem, będąc na ostatnim ligowym meczu w Czańcu tej jesieni, z Decorem Bełk.

Zarząd klubu, działacze, sztab szkoleniowy, trenerzy, piłkarze wszystkich grup oraz administracja portalu internetowego pragną złożyć, na ręce rodziny pogrążonej w żałobie, wyrazy współczucia oraz najszczersze kondolencje. To był zaszczyt znać Pana Wiktora, zawsze pogodnego i zawsze oddanego LKS-owi Czaniec. Spoczywaj w pokoju i do zobaczenia na sektorze niebo, na którym teraz zasiądziesz i nadal będziesz ze swoim klubem! Nie umiera ten, kto żyje w sercach bliskich!

Informujemy, że pogrzeb Ś.P. Wiktora Pawińskiskiego odbędzie się 4 grudnia (poniedziałek) o godzinie 14.00 w kościele Św. Bartłomieja w Czańcu.