Zakrzewski pierwszym transferem!

Bieżący tydzień ledwo się rozpoczął a my już mamy dla Was pierwszą transferową petardę! Występujący w barwach LKS-u Czaniec, w rundzie jesiennej sezonu 2014/2015, Łukasz Zakrzewski wraca do naszego klubu! Zawodnik wystąpił we wspomnianym sezonie w 18 spotkaniach naszego zespołu, zdobywając w nich jedną bramkę z rezerwami Piasta Gliwice (mecz zakończył się naszym zwycięstwem 5:1).

Wiosną 2015 roku Zakrzewski wrócił jednak do Podbeskidzia Bielsko-Biała, w którym wystąpił w ośmiu spotkaniach na poziomie pierwszej ligi w 2016 roku. W międzyczasie Łukasz występował także w Polonii Bytom i BKS-ie Stal Bielsko-Biała.

„Zaki” przeszedł do naszego klubu na zasadzie transferu definitywnego i podpisał dwuletni kontrakt! Łukaszowi życzymy powodzenia i godnego reprezentowania naszego klubu!