Wigilia klubowa za nami!

Jak co roku, w połowie grudnia, Czaniecka, piłkarska rodzina spotkała się przy stole wigilijnym aby połamać się opłatkiem. Posumowano miniony rok, a także złożono sobie wiele życzeń na nadchodzące Święta Bożego Narodzenia oraz Nowy Rok.

Najpierw o godzinie 15.00 zarząd klubu spotkał się ze sztabem szkoleniowym i podopiecznymi naszej Akademii. Zgromadzone w liczbie około 50 dzieci zjadły posiłek wigilijny, podzieliły się opłatkiem i otrzymały prezenty w postaci kalendarzy klubowych na 2018 rok oraz zeszytów również z logiem naszego klubu. Trener koordynator naszej Akademii, Szymon Waligóra, podsumował rok i życzył wszystkich przede wszystkim tego żeby chcieli stawać się lepszymi każdego dnia, najpierw w domu, później w szkole, a na końcu na boisku.

O godzinie 16.00 doszło do spotkania z trampkarzami oraz juniorami. Scenariusz spotkania wyglądał podobnie jak w przypadku dzieci z Akademii, a Sławomir Tynka, trener wspomnianych grup z zadowoleniem życzył wszystkim swoim podopiecznym jeszcze lepszego 2018 roku.

Na koniec, o godzinie 18.00 zarząd spotkał się z zespołem seniorów. Najpierw Maciej Żak podsumował rundę jesienną i podziękował swojej drużynie za bardzo dobry rok. Następnie piłkarze wraz z ze sztabem szkoleniowym i zarządem przełamali się opłatkiem i zasiedli do wigilijnego stołu.

Kolejne piękne spotkanie za nami. Serce rośnie widząc i słysząc tyle pozytywów. Mamy więc tylko nadzieję, że rok 2018 będzie dla naszego klubu po prostu jeszcze lepszy.