Trenerski dwugłos po sparingowych derbach

Portal SportoweBeskidy.pl porozmawiał z trenerami BKS-u Stal Bielsko-Biała oraz LKS-u Czaniec, po sobotnim sparingu, do którego doszło na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Czechowicach-Dziedzicach. Przypomnijmy, że nasi piłkarze pokonali 2:1 wyżej notowanego rywala, a autorami bramek byli Zaremba i Lewandowski.

Maciej Żak (LKS Czaniec): „Zespół zrealizował przedmeczowe zadania, organizacja naszej gry w defensywie i ofensywie była na dobrym poziomie, odpowiedni był też poziom koncentracji w rywalizacji z mocnym przeciwnikiem. Różnicy ligowego szczebla nie było widać. Właściwie zareagowaliśmy przy prowadzeniu BKS-u 1:0, a swój udział w wygranej mieli młodzi zawodnicy, którzy pokazali, że zamierzają dobijać się do podstawowego składu.”

Dariusz Mrózek (BKS Stal Bielsko-Biała): „Pierwsza połowa była w naszym wykonaniu w miarę poukładana, mieliśmy grę pod kontrolą. Ale później sami sobie stwarzaliśmy problemy, popełniając błędy przy wyprowadzeniu piłki, czy podejmując złe decyzje w rozegraniu akcji.”

Kolejnym sparingowym rywalem naszej drużyny będą piłkarze Górala Żywiec, występujący w bielskiej klasie okręgowej. To spotkanie rozpocznie się o godzinie 17.30, w piątek, 16 lutego.

 foto: BartFotoSport