Trampkarze: podsumowanie rundy

Trudna to była runda dla naszych trampkarzy. Po wycofaniu się z trzeciej ligi, ze względu na brak odpowiedniej ilości kadry, podjęto decyzję o rozpoczęciu nowego sezonu od IV ligi okręgowej C1 i budowanie drużyny niemalże od nowa. Podopieczni Sławomira Tynki, jak na zasób możliwości i krótki czas na zgranie, spisali się przyzwoicie, zajmując czwarte miejsce w sześciozespołowej lidze. Dorobek punktowy trampkarzy to dwanaście oczek, na co złożyły się cztery wygrane, zero remisów i sześć porażek. Bilans bramkowy wyniósł 37:29. Jesień była czasem na skompletowanie i zgranie zespołu. Wierzymy, że wiosną trampkarze pokażą pełnię swoich możliwości, a ich dorobek punktowy będzie jeszcze większy!


Spotkania trampkarzy jesień 2017:

LKS Czaniec-Sokół Buczkowice 6:0

LKS Czaniec-BKS Stal 1:6

GLKS Wilkowice-LKS Czaniec 3:0

LKS Czaniec-LKS Mazańcowice 5:1

Pasjonat Dankowice-LKS Czaniec 6:2

Sokół Buczkowice- LKS Czaniec 3:2

BKS Stal-LKS Czaniec 5:2

LKS Czaniec-GLKS Wilkowice 2:0

LKS Mazańcowice-LKS Czaniec 0:14

LKS Czaniec-Pasjonat Dankowice 3:5