Trampkarze gromią, juniorzy pechowo

Emocjonujący był miniony weekend jeśli chodzi o spotkania naszych drużyn. W sobotę, poza seniorami, komplet punktów zgarnęli także trampkarze, którzy rozgromili na wyjeździe outsidera ligi, LKS Mazańcowice aż 14:0. W niedzielę do gry przystąpili z kolei juniorzy. To czy ten mecz się w ogóle odbędzie, przez fatalne warunki pogodowe, nie było wiadomo do ostatniej chwili. Ostatecznie arbiter wyraził zgodę, a na boisku widzieliśmy bardzo wyrównane starcie z Koszarawą Żywiec. Pojedynek w końcówce na swoją korzyść rozstrzygnęli goście, wygrywając 3:2. Oba gole dla podopiecznych Sławomira Tynki zdobył Alan Kamiński.

28.10.2017 r., liga C1 trampkarzy

LKS Mazańcowice – LKS Czaniec 0:14

29.10.2017 r., liga A1 juniorów

LKS Czaniec – Koszarawa Żywiec 2:3

Aktualna tabela juniorów:

1. BKS Stal Bielsko-Biała 30 punktów

2. TS Piast Cieszyn 26 punktów

3. Zapora Wapienica 23 punkty

6. LKS Czaniec 16 punktów

Aktualna tabela trampkarzy:

1. BKS Stal Bielsko-Biała 21 punktów

2. Pasjonat Dankowice 18 punktów

3. Sokół Buczkowice 15 punktów

4. LKS Czaniec 12 punktów