Stróżak kolejnym wzmocnieniem!

W dniu dzisiejszym oficjalnie został potwierdzony trzeci transfer do naszego zespołu tego lata! Po dwóch powrotach, czas przedstawić czanieckim kibicom nową twarz! Piłkarzem LKS-u Czaniec został Maciej Stróżak! 24-letni zawodnik ma, jak na swój wiek, bogate CV, obfitujące w takie kluby piłkarskie jak ekipy młodej ekstraklasy Wisły Kraków, Korony Kielce i Podbeskidzia Bielsko-Biała, a także drużynę juniorów Rapidu Wiedeń, oraz seniorskie zespoły Wisły Sandomierz, Soły Oświęcim i Beskidu Andrychów, którego barwy reprezentował w ostatnim sezonie.

Maciek to zawodnik występujący głównie na pozycji „numer 9”. Ten urodzony 8 sierpnia napastnik związał się z naszym klubem dwuletnim kontraktem. Życzymy mu powodzenia i godnego reprezentowania naszego klubu!

foto: wisla-sandomierz.futbolowo.pl