Seniorzy pograją od połowy marca

Wydział Gier Śląskiego Związku Piłki Nożnej ustalił szczegółowy terminarz rundy wiosennej na IV-ligowych boiskach. Piłkarze wrócą do rywalizacji 17 marca. Ostatnia kolejka sezonu zasadniczego została wyznaczona na dzień 9 czerwca, z kolei spotkania barażowe o mistrzostwo ligi oraz utrzymanie odbędą się analogicznie 16 i 20 czerwca (baraż o awans do III ligi) oraz 16/20 lub 20/23 czerwca (baraż o utrzymanie). Ponadto przewidziano dwa majowe spotkania w środku tygodnia. Zagramy 1 maja we wtorek (mecz wyjazdowy z GKS Radziechowy-Wieprz) oraz 30 maja w środę (mecz domowy z Drzewiarzem Jasienica). Poniżej znajdziecie terminarz 16 kolejki Haiz IV ligi śląskiej gr.II oraz odnośnik do pełnego terminarza.


16 kolejka Haiz IV ligi śląskiej gr. II (17/18.03.2018 r., godzina 15.30)

Kuźnia Ustroń – LKS Czaniec

TS II Podbeskidzie – KS Spójnia Landek

KS Decor Bełk – GKS Dąb Gaszowice

LKS Drzewiarz Jasienica – KP Beskid Skoczów

GKS II Tychy – LKS Goczałkowice Zdrój

MKP Odra Centrum – Polonia Bytom

KS Unia Racibórz – LKS Wilki Wilcza

MKS Lędziny – GKS Radziechowy-Wieprz

Pełny terminarz rundy wiosennej dostępny jest TUTAJ>>