Premierowe zwycięstwo

W trzecim letnim sparingu podopieczni Macieja Żaka zmierzyli się wczorajszego wieczoru z sąsiadem, Beskidem Andrychów. Po dość jednostronnym meczu zanotowaliśmy pierwszą wygraną tego lata, 2:0.

Wynik spotkania został bardzo szybko otwarty. Ilya przymierzył z około 25-metrów i piłka poszybowała w samo okienko bramki gospodarzy. W pierwszej części spotkania mogliśmy podwyższyć wynik meczu o co najmniej dwa trafienia, ale strzały Żaka i zawodnika testowanego były niecelne. Gospodarze poza stałymi fragmentami nie stwarzali zagrożenia, nie oddając finalnie żadnego strzału w pierwszej części spotkania. Druga połowa, choć toczona w nieco wolniejszym tempie, również toczyła się pod dyktando naszego zespołu. Zwieńczeniem tego była druga bramka, zdobyta przez jednego z czterech testowanych graczy. Zaremba dograł idealnie w tempo piłkę, a testowany zawodnik wykończył sytuację sam na sam. Beskid w drugiej połowie oddał jeden strzał, który był także jedynym w całym spotkaniu.

Cieszy pierwsze zwycięstwo tego lata. Styl również mógł się podobać szczególnie w pierwszej połowie, która była toczona w naprawdę szybkim tempie jak na mecz towarzyski. Transfery są już niemalże dopięte i mamy nadzieję, że w najbliższym czasie będziemy mogli Was poinformować o tym, kto zasili nasz zespół tego lata.


Beskid Andrychów – LKS Czaniec 0:2 (0:1)

Bramki: Ilya, Zawodnik Testowany

Skład LKS Czaniec: Majda/Kozioł – Kaczmarczyk, Żak, Testowany Zawodnik, Handy, Świerczyński, Marczyński, Testowany Zawodnik, Palarczyk, Ilya, Testowany Zawodnik oraz Zaremba, Stwora, Lewandowski, Wiśniowski, Papież