Polonia Bytom i Ruch Radzionków powalczą o III ligę

Rozgrywki ligowe HAIZ IV ligi śląskiej dobiegły końca. Poznaliśmy już prawie wszystkich spadkowiczów i czekamy czy będzie konieczność rozgrywania spotkania barażowego o utrzymanie w lidze. Tego nie da się uniknąć jeśli chodzi o walkę o awans do III ligi. Zwycięzcy obu grup, czyli Ruch Radzionków i Polonia Bytom, zagrają dwumecz barażowy, którego stawką będzie promocja na wyższy szczebel ligowy. Pierwsze spotkanie Polonia rozegra w roli gospodarza, 16 czerwca. Rewanż, 20 czerwca, będziemy śledzić w Radzionkowie. Obie ekipy są sąsiadami lokalnie, a sam Radzionków do 1997 roku był dzielnicą Bytomia. Klimat derbowy doda temu starciu dodatkowego smaczku.

BARAŻ O AWANS DO III LIGI

Kolejka nr 1
2018-06-16/17:00 BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM Sp. z o.o. KS RUCH RADZIONKÓW -:-
Kolejka nr 2
2018-06-20/18:00 KS RUCH RADZIONKÓW BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM Sp. z o.o. -:-