Pojedziemy na zgrupowanie do Ustki

Wiele wskazuje na to, że zimowy plan przygotowań LKS-u Czaniec do rundy wiosennej 2018 zostanie wzbogacony o tygodniowe zgrupowanie. Jak to bywało w poprzednich latach, podopieczni Macieja Żaka udadzą się do zaprzyjaźnionego pensjonatu „Magda” w nadmorskiej miejscowości Ustka. To miejsce jest bardzo dobrze znane wielu pokoleniom piłkarzy naszego klubu i zawsze było świetną wypadową do budowania odpowiedniej formy oraz tworzenia świetnej atmosfery w drużynie. Ostatni raz piłkarze LKS-u Czaniec pojawili się w Ustce dwa lata temu, podczas ostatniego sezonu na trzecioligowych boiskach.

Tym razem rozpoczęcie obozu planowane jest na dzień 28 stycznia, a zakończenie na 3 dzień lutego. Tuż po pierwszym sparingu z Gwarkiem Tarnowskie Góry, 27 stycznia, piłkarze mają udać się autokarem w podróż nad morze. Podczas zgrupowania planowane jest rozegranie jednego sparingu, prawdopodobnie z czwartą ekipą Saltex IV ligi pomorskiej, Gryfem Słupsk. Termin obozu będzie też z pewnością wyznacznikiem chęci zakończenia wszelkich ruchów kadrowych przed rozpoczęciem zgrupowania. Wiemy już dziś, że na zgrupowanie, wraz z zespołem seniorów ma udać się grupa juniorów, którzy są najbliżej pierwszego zespołu. O wszelkich oficjalnych zmianach będziemy Was informować na bieżąco.

foto: BartFotoSport