Pniówek sprawdzi formę

Przed podopiecznymi Macieja Żaka kolejna gra kontrolna, już jedna z ostatnich bo za trzy tygodnie startuje runda wiosenna sezonu 2017/2018. Tym razem nasz zespół zmierzy się trzecioligowym Pniówkiem Pawłowice. Nasi dzisiejsi goście zajmują po rundzie jesiennej dziesiąte miejsce w ligowej stawce. Kibicom Czańca pojedynki z Pniówkiem na pewno zapadły w pamięci i na pewno nie są to dobre wspomnienia. Na pierwszy rzut przypominają się dwa spotkania. Pierwsze to to, którym otwieraliśmy nasz ostatni sezon na trzecioligowych boiskach w 2015 roku. Tamto spotkanie zremisowaliśmy 1:1, zdobywając decydującego gola w ostatniej minucie meczu. Z kolei drugi spotkaniem jest mecz z 2014 roku, kiedy walczyliśmy o wejście do grupy mistrzowskiej. W decydującym meczu w Pawłowicach wystarczył nam remis, jednak Pniówek zwyciężył tamten mecz 2:0. Patrząc przez pryzmat tych wcześniejszych spotkań i bieżącą formę Pawłowiczan, czeka nas dziś na pewno bardzo solidny sparing.


23.02.2018 r., godzina 17.30, Czechowice-Dziedzice, sparing nr 6

LKS Czaniec – Pniówek Pawłowice