Plan okresu przygotowawczego

Sezon ogórkowy w pełni, choć nie bardzo to odczuwamy, przeżywając emocje związane z Mundialem w Rosji. Podopieczni Macieja Żaka kończą jednak powoli urlopy i wracają do pracy już w najbliższą sobotę, 7 lipca kiedy to o godzinie 10.30 odbędą pierwszy trening przed startem sezonu 2018/2019. Naszych piłkarzy czeka pięć intensywnych tygodni bo już 11 sierpnia czeka nas pierwsza kolejka nowego sezonu. Przed nami czas rozmaitych decyzji personalnych bo z pewnością ktoś nasz klub opuści, a ktoś zasili. O tym wszystkim będziemy Was informować na bieżąco. Podobnie jak o rozstrzygnięciach gier towarzyskich, których czeka nas tego lata pięć. Rozpoczynamy już za półtora tygodnia, 14 lipca, mierząc się z BKS-em Stal Bielsko-Biała. Poniżej prezentujemy pełną rozpiskę letnich sparingów naszego zespołu. Wspomnieliśmy o pięciu meczach, jednak poniżej podajemy tylko cztery, ponieważ rywal, z którym zmierzymy się tuż przed startem ligi, 4 sierpnia, nie jest jeszcze znany. Wstępnie mieliśmy wtedy zagrać z Ruchem Radzionków, ale ten po awansie do III ligi, rozpoczyna w tym terminie swoje zmagania ligowe.

Sparingi LKS Czaniec lato 2018:

14.07.2018 r., LKS Czaniec – BKS Stal Bielsko-Biała (III liga)

18.07.2018 r., LKS Czaniec – Beskid Andrychów (IV liga)

21.07.2018 r., LKS Czaniec – Trzebinia Siersza (III liga)

28.07.2018 r., LKS Czaniec – Gwarek Tarnowskie Góry (III liga)

04.08.2018 r., LKS Czaniec – rywal do ustalenia