Ostatni akt

Przed naszymi graczami ostatni ligowy mecz w tym sezonie. Podopieczni Macieja Żaka wciąż są w grze o zakończenie sezonu na ostatnim miejscu podium. Żeby to stało się realne trzeba wygrać ostatnie spotkanie, a nie będzie to rzecz łatwa bo rywale walczą o utrzymanie ligowego bytu. W 30 kolejce zmierzymy się z rezerwami Podbeskidzia.

Bielszczanie mają za sobą trudny sezon i jego zakończenie może być jeszcze gorsze. Teoretycznie TSP ma dwa punkty przewagi na faktyczną strefą spadkową, ale w praktyce spaść mogą nawet cztery drużyny i tutaj Podbeskidzie ma już tylko lepszy bilans bezpośredni w małej tabeli z Kuźnią Ustroń. Nasz rywal zgromadził w 29 spotkaniach 33 punkty i ma bilans bramkowy 42:51. Przed tygodnie Bielszczanie zremisowali bezbramkowo bardzo ważny, bezpośredni mecz z Kuźnią Ustroń. Swój cel jak wspominaliśmy mają też podopieczni Macieja Żaka. LKS Czaniec ma na swoim koncie 48 punktów, bilans bramkowy 40:28 i ma punkt przewagi nad goniącymi ekipami Odry Centrum i GKS-u Radziechowy-Wieprz. Przed tygodniem nasza drużyna odniosła spektakularne zwycięstwo w Bełku, ogrywając wicelidera 3:2.

Mamy nadzieję, że nasi gracze pójdą za ciosem i efektownie zakończą bieżący sezon, ogrywając rezerwy pierwszoligowca. Oba zespoły mają swój cel do zrealizowania więc na pewno nie zabraknie emocji, dlatego zapraszamy wszystkich na nasz stadion. Podziękujmy razem naszym piłkarzom za udany kolejny rok, mamy nadzieję znów zakończony na podium!


09.06.2018 r., godzina 17.00, Czaniec ul. Zagłębocze 9, 30 kolejka HAIZ IV ligi śląskiej gr.II

LKS Czaniec – TS II Podbeskidzie

Sędziowie: Daniel Kruczyński (Żywiec) oraz Szymon Łoboziak (Żywiec) i Sławomir Słonka (Łękawica)

foto: BartFotoSport