Okres przygotowawczy zima 2018

Rok 2017 zbliża się już ku końcowi. Na podsumowania przyjdzie jeszcze czas, ale nasz sztab szkoleniowy jest już myślami przy okresie przygotowawczym do rundy wiosennej sezonu 2017/2018. Jesień podopieczni Macieja Żaka zakończyli na bardzo dobrym trzecim miejscu ze stratą pięciu punktów do lidera rozgrywek, KS-u Decor Bełk.

Jesienny okres roztrenowania potrwa u naszych piłkarzy mniej więcej do połowy grudnia. Zawodnicy będą się spotykać 1-2 razy w tygodniu. Po tym czasie, każdy z nich otrzyma indywidualne wytyczne odnośnie treningów i 8 stycznia, w Nowym Roku, wszyscy spotkają się podczas rozpoczęcia okresu przygotowawczego. Pierwsze trzy tygodnie będą przygotowaniem czysto treningowym, natomiast pierwszy mecz kontrolny zaplanowany jest na 27 stycznia. O godzinie 11.00 zagramy na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Czechowicach-Dziedzicach z Gwarkiem Tarnowskie Góry, zajmującym czwarte miejsce w III lidze gr.3. Ogólnie zaplanowanych zostało osiem sparingów. Aż pięć z nich rozegramy z zespołami z III ligi, dwa z rywalami z IV ligi gr.I oraz jeden z drużyną z klasy okręgowej. Poniżej prezentujemy pełną rozpiskę wszystkich gier kontrolnych, jakie czekają nasz zespół tej zimy. Ostatni sparing jest planowany na 10 marca, a ligowe zmagania, o ile aura dopisze, rozpoczniemy 17 marca. O wszelkich zmianach będziemy informować Was, jak zawsze na bieżąco.