Okres przygotowawczy rozpoczęty!

Podopieczni Macieja Żaka rozpoczęli wczoraj zimowy okres przygotowawczy. Na treningu stawiło się 19 osób. Poza Grabskim, braćmi Koziołami oraz Ilyą, ze składu który reprezentował nasze barwy jesienią, na zajęciach stawili się wszyscy. Ponadto mogliśmy też zaobserwować trzech testowanych zawodników. Nieobecni gracze powinni stawić się na treningu już dzisiaj.

Trening rozpoczął się od krótkiej prezentacji i zarysu planu na okres przygotowawczy, który przedstawił trener Żak. Następnie piłkarze przenieśli się na bieżnię stadionu i rozpoczęli przygotowania do rundy wiosennej sezonu 2017/2018.

W tym tygodniu naszych graczy czekają jeszcze treningi między innymi na hali sportowej przy szkole podstawowej w Czańcu, orliku w Porąbce, obiektach ze sztuczną nawierzchnią w Czechowicach-Dziedzicach oraz na naszym stadionie. Tydzień zakończony zostanie sobotnim wspólnym marszobiegiem na Leskowiec lub Szyndzielnię.

Pierwszy mecz kontrolny czeka nas 27 stycznia z Gwarkiem Tarnowskie Góry. Z kolei sezon ligowy wystartuje 17 marca, a w pierwszym wiosennym spotkaniu o punkty zmierzymy się na wyjeździe z Kuźnią Ustroń.