Majda najlepszy jesienią!

Dobiegła końca nasza zabawa! Wspólnie wybraliśmy najlepszego zawodnika rundy jesiennej LKS Czaniec! I tak dzięki głosom Was kibiców, a także przedstawicieli naszego sztabu szkoleniowego oraz prezesa, najlepszym zawodnikiem rundy jesiennej został wybrany Michał Majda! Zwycięzcy, a także wszystkim wyróżnionym gratulujemy, a wszystkim którzy wzięli udział w naszej zabawie gorąco dziękujemy! Poniżej najlepsza piątka LKS-u Czaniec w rundzie jesiennej sezonu 2017/2018!

Końcowa klasyfikacja generalna:

1. Michał Majda – 20 punktów

2. Szymon Waligóra – 14 punktów*

3. Piotr Świerczyński – 14 punktów*

4. Adam Palarczyk – 13 punktów

5. Ilya Nazdryn Plotnicki – 11 punktów

*Szymon Waligóra miał więcej głosów w pierwszej turze ankiety kibiców (10%>4%) od Piotra Świerczyńskiego, dlatego klasyfikujemy go na drugim miejscu.

Szczegóły klasyfikacji znajdziecie TUTAJ >>

foto: SportowaSilesia.pl