Koniec sagi z Grabskim

Zakończyła się saga związana z Danielem Grabskim, która trwała od początku roku. Zawodnik nie stawił w styczniu na treningu i pozostawał bez kontaktu mniej więcej do końca miesiąca. W ostatnim tygodniu stycznia Daniel zawiadomił klub, że podjął treningi od początku roku z BKS-em Bielsko-Biała i odchodzi z naszego klubu. Fakt, że zrobił to bez wiedzy LKS-u Czaniec było wyrazem nie tylko braku szacunku do naszego klubu, ale i złamaniem warunków kontraktu. Po długich negocjacjach osiągnięto porozumienie i Grabski ostatecznie opuszcza LKS Czaniec.

Przypomnijmy, że Daniel był jednym z wyróżniających się graczy w rundzie wiosennej sezony 2016/2017, natomiast jesienią ubiegłego roku totalnie się pogubił, przegrał rywalizację o pierwszy skład i nie potrafił wrócić do formy z poprzedniego sezonu, sporadycznie meldując się na placu gry. Danielowi życzymy oczywiście powodzenia w kontynuowaniu kariery oraz samych sukcesów sportowych i prywatnych ale i dużo pokory bo życie zawsze nas weryfikuje najbardziej.

foto: BartFotoSport