Kadra na obóz w Ustce

W dniu jutrzejszym podopieczni Macieja Żaka wyjadą na tygodniowe zgrupowanie do nadmorskiej Ustki. O godzinie 11.00 zagramy towarzysko z Gwarkiem Tarnowskie Góry, a zaraz po pierwszy tegorocznym sparingu wyjedziemy poszukać formy nad polskie morze. Będzie to już kolejna wizyta naszego zespołu we wspomnianej miejscowości, która stała się na przestrzeni lat stałym punktem prawie każdego, zimowego okresu przygotowawczego.

Nasz sztab szkoleniowy ogłosił kadrę, która pojedzie do Ustki. Zabrakło w niej kontuzjowanych Pawła Kozioła oraz Tomasza Kaczmarczyka, a także Daniela Grabskiego, który prawdopodobnie pożegna się z naszym klubem jeszcze w tym okienku transferowym. Ponadto na zgrupowanie pojadą dwaj testowani gracze, którzy są bardzo blisko pozostania w naszym klubie. Ostateczne decyzje zapadną po powrocie z Ustki.