Juniorzy zwycięsko, trampkarze kończą bezpieczni

Za naszymi młodymi podopiecznymi Sławomira Tynki, kolejne ligowe zmagania. Trampkarze musieli uznać wyższość Pasjonata Dankowice i przegrali 3:5. Jednak trzeba przyznać, że nasz zespół zawiesił poprzeczkę wysoko i przy odrobinie szczęścia mógł pokusić się o niespodziankę. Bramki strzelali Drabek, Rozmus i Wolf. Był to ostatni mecz trampkarzy w tym jesiennym sezonie. Co prawda jeszcze odbędą się dwa zaległe spotkania, ale ostatecznym miejscem będzie prawdopodobnie czwarta lokata.

Z kolei juniorzy nie pozostawili złudzeń GLKS-owi Wilkowice i zwyciężyli aż 4:1 w wyjazdowym starciu. Bramki zdobyli 2xWiśniowski, Roseger oraz Wojciech Gałuszka. Dzięki tej wygranej, przed ostatnią kolejką rundy jesiennej, juniorzy wciąż mają realne szanse na wywalczenie piątej lokaty w tabeli. Byłaby to bardzo miła niespodzianka. Poniżej raporty meczowe, oraz fragmenty tabel ligowych.

04.11.2017 r., trampkarze

LKS Czaniec – Pasjonat Dankowice 3:5

05.11.2017 r., juniorzy

GLKS Wilkowice – LKS Czaniec 1:4

TABELA TRAMPKARZE:

1. BKS Stal Bielsko-Biała 24p.

2. Pasjonat Dankowice 21p.

3. Sokół Buczkowice 18p.

4. LKS Czaniec 12p.

5. GLKS Wilkowice 9p.

6. LKS Mazańcowice 0p.

TABELA JUNIORZY:

1. BKS Stal Bielsko-Biała 30p.

2. TS Piast Cieszyn 29p.

3. Zapora Wapienica 26p.

6. LKS Czaniec 19p.