Juniorzy wygrywają na koniec rundy!

Swój trzynasty ligowy mecz rozegrali w minioną niedzielę nasi juniorzy. Podopieczni Sławomira Tynki, którzy spisują się ostatnio wzorowo, zainkasowali kolejne trzy punkty. Tym razem udało się zgarnąć komplet punktów dzięki wygranej 2:1 z Pasjonatem Dankowice. Dzięki temu zwycięstwu, nasza drużyna spędzi zimę na bardzo dobrym piątym miejscu, mając siedem punktów straty do najniższego stopnia podium, dziesięć do liderującego Piasta Cieszyn, oraz mając bezpieczną przewagę nad strefą punktową. Łącznie juniorzy zdobyli jesienią 22 punkty przy bilansie bramkowym 37:24. Brawo!

12.11.2017 r., niedziela, liga A1 juniorów

LKS Czaniec – Pasjonat Dankowice 2:1

Bramki: 2x Wojciech Gałuszka

AKTUALNA TABELA LIGOWA:

  1. TS Piast Cieszyn 32 punkty
  2. BKS Stal Bielsko-Biała 31 punktów
  3. Zapora Wapienica 29 punktów
  4. Beskid Skoczów 26 punktów
  5. LKS Czaniec 22 punkty
  6. Bory Pietrzykowice 21 punktów

foto: Karolina Burzej