Juniorzy: podsumowanie rundy

Juniorzy zakończyli zmagania jesienne w II wojewódzkiej lidze A1. Występujący w roli beniaminka, podopieczni Sławomira Tynki, spisali się na wyraz pozytywnie kończąc rundę na bardzo dobrym szóstym miejscu. W rozegranych trzynastu spotkaniach nasi piłkarze wygrali siedem spotkań, jedno zremisowali i pięć przegrali co dało im 22 punkty. Bilans bramkowy wyniósł 37-24. Bilans ten byłby jeszcze lepszy, gdyby nie trochę słabszy początek sezonu, w którym odnieśliśmy trzy z pięciu porażek tej rundy. Nasi juniorzy musieli się jednak adaptować do nowych rozgrywek i zbierali frycowe za bycie beniaminkiem. Kolejne mecze pokazały, że poziom na którym się znaleźli wcale nie jest zbyt wysoki, a ostateczny rezultat końcowy trzeba uznać za spory sukces, zwłaszcza podkreślając fakt, że mamy jeden z najmłodszych składów w całej lidze. Dlatego juniorom należą się spore brawa! Wierzymy, że po solidnie przepracowanej zimie, wiosna będzie jeszcze lepsza, bo nieskromnie mówiąc podium jest na pewno w naszym zasięgu!


Spotkania juniorów LKS Czaniec w rundzie jesiennej sezonu 2017/2018:

LKS Czaniec-Drzewiarz Jasienica 0:2

BKS Stal-LKS Czaniec 5:1

LKS Czaniec-LKS Bestwina 7:1

Zapora Wapienica-LKS Czaniec 5:1

LKS Czaniec-LKS Leśna 5:0

TS Piast Cieszyn-LKS Czaniec 0:0

LKS Czaniec-Spójnia Landek 10:0

Bory Pietrzykowice-LKS Czaniec 5:1

LKS Czaniec-Kuźnia Ustroń 2:0

Beskid Skoczów-LKS Czaniec 1:2

LKS Czaniec-Koszarawa Żywiec 2:3

GLKS Wilkowice-LKS Czaniec 1:4

LKS Czaniec-Pasjonat Dankowice 2:1