Jakub Snadny pierwszym ubytkiem

Wraz ze startem letniego okresu przygotowawczego i gier kontrolnych ruszyła karuzela transferowa. W naszym zespole testuje się kilku graczy, którzy są już na ostatniej prostej aby pozostać w naszym zespole. O konkretnych decyzjach poinformujemy Was niebawem. Z kolei mamy już pierwszy letni ubytek. Po półrocznej przygodzie z naszą drużyną żegna się Jakub Snadny, który zimą trafił do naszego zespoły z Soły Oświęcim. Kubie wygasł półroczny kontrakt i postanowił on wrócić do innego klubu z Oświęcimia, Unii. Snadny był naszym podstawowym graczem jesienią, choć statystykami nie powalił kibiców na kolana, zdobywając zaledwie jednego gola w starciu z rezerwami GKS-u Tychy. Mimo to, pobyt Jakuba w Czańcu będziemy wspominać dobrze, dziękując mu za godne reprezentowanie naszych barw i życząc powodzenia w dalszej przygodzie z piłką!