Górale kolejnym rywalem

Podopieczni Macieja Żaka staną przed kolejną zimową próbą. Tym razem, po serii meczów z wyżej notowanymi rywalami, czeka nas pojedynek z przedstawicielem bielskiej okręgówki, Góralem Żywiec. Spotkanie odbędzie się na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Czechowicach-Dziedzicach. Nasz jutrzejszy rywal jesienią spisywał się średni, plasując się na zakończenie rozgrywek na dziewiątym miejscu z dorobkiem 22 punktów. Samo spotkanie będzie odskocznią od, jak już wspomnieliśmy, rywali z wysokiej półki, choć jak to bywa w grach sparingowych, nie spodziewamy się łatwego przetarcia. Mamy jednak nadzieję, że sama gra przypadnie kibicom do gustu. Początek meczu o godzinie 17.30.


16.02.2018 r., godzina 17.30, Czechowice-Dziedzice, sparing nr 5

LKS Czaniec – Góral Żywiec

foto: BartFotoSport