Gaszowice sprawdzą formę na starcie

Po dwóch miesiącach przerwy wracamy do ligowych emocji na poziomie IV ligi. Kibice są już spragnieni emocji, piłkarze głodni gry, a więc pora zaczynać kolejną batalię w gronie najlepszych zespołów województwa śląskiego. Na inaugurację ligi podopiecznych Macieja Żaka czeka nie łatwe zadanie i pojedynek na boisku Dębu Gaszowice w Piecach.

Nasz jutrzejszy rywal to dziewiąty zespół poprzedniego sezonu. Gaszowice to rywal, z którym grało się nam w tamtym sezonie bardzo trudno. W trzeciej kolejce przegraliśmy wyjazdowe spotkanie 2:1 i był to jeden z najsłabszych meczów naszego zespołu w tamtym sezonie. Z kolei wiosną, w Czańcu, pokonaliśmy beniaminka ubiegłorocznych rozgrywek 1:0. Drużyna Dębu przeprowadziła małą rewolucję kadrową tego lata wymieniając kilku znaczących graczy pierwszego składu. Najgłośniejszym transferem Gaszowic było pozyskanie Ukraińskiego napastnika ze Sparty Lubliniec, Maksyma Kravetsa i to pewnie na tego gracza nasz zespół będzie musiał jutro najbardziej uważać. W naszym zespole też doszło do kilku transferów, o których informowaliśmy Was na bieżąco i na których liczymy w nadchodzącym sezonie.

Początki każdego sezonu są zawsze wielką niewiadomą. Przed spotkaniem nasz zespół będzie faworytem, ale tylko na papierze. Dąb Gaszowice to ekipa groźna, szczególnie grając przed własną publicznością. Liczymy jednak, że nasza drużyna stanie na wysokości zadania i przywiezie jutro cenne trzy punkty z Gaszowic. Dla, którzy nie wybiorą się na to spotkanie, przeprowadzimy relację live na naszej nowej, specjalnej stronie, którą znajdziecie w zakładce RELACJE LIVE! Zapraszamy!


11.08.2018 r., godzina 17.00, Piece, 1 kolejka IV ligi śląskiej gr. II sezonu 2018/2019

GKS Dąb Gaszowice – LKS Czaniec

Sędziowie: Marcin Miśta (Zawiercie) oraz Kacper Kowalczyk (Zawiercie) i Mariusz Gorczyca (Sosnowiec)