LKS Czaniec II vs LKS Zapora Wapienica II

LKS Czaniec II vs LKS Zapora Wapienica IIPodsumowanieKolejny mecz w 2021 roku młodzież z naszego drugiego zespołu rozegrała z rezerwami

LKS Czaniec II

LKS Zapora Wapienica II

16 maja 2021 | 11:00

Kolejny mecz w 2021 roku młodzież z naszego drugiego zespołu rozegrała z rezerwami Zapory Wapienica. Nasza drużyna po hokejowym spotkaniu wygrała 4:3, choć można żałować wielu zmarnowanych okazji strzeleckich, przez co do samego końca musieliśmy drżeć o końcowy wynik. Rozstrzygający gol dla naszej drużyny padł w samej końcówce i za to należą się naszym graczom brawa, bo walczyli do końca o zwycięstwo. Na uwagę zasługuje fakt, że hattrickiem w tym meczu popisał się… bramkarz naszego pierwszego zespołu, Patryk Kierlin, czyli były zawodnik Zapory Wapienica.

Wyrgywamy kolejny mecz mimo sporych problemów kadrowych i umacniamy się na pozycji lidera bielskiej klasy B. Przed nami kolejne domowe spotkanie ze Słowianem Łoadygowice i liczymy, że nasza drużyna znów pokaże nam wiele dobrego w ofesywie, a także postara się zachować czyste konto!

16.05.2021 r., godzina 11.00, Czaniec ul. Zagłębocze 9, 14 kolejka B klasy „EFCE”

LKS Czaniec II – Zapora II Wapienica 4:3 (2:2)

Bramki: 3x Kierlin, D. Stwora

Skład LKS Czaniec II: Felsch – K. Zacny, A. Zacny, D. Stwora, Chowaniec – Ćwiertnia, Waligóra, Pachler – Mrowiec (70′ K. Stwora), Kierlin, Wolf.

16 maja 2021 11:00 B Klasa 20/21 B Klasa 20/21

DrużynaGole