LKS Czaniec-MRKS Czechowice-Dziedzice: Zapowiedź

Trwa maraton meczowy LKSu Czaniec na własnym stadionie. Zaledwie cztery dni po starciu z Decorem Bełk, odrabiamy zaległości z trzeciej kolejki i w najbliższą środę podejmować będziemy MRKS Czechowice-Dziedzice.

Czechowiczanie to jeden z głównych faowrytów do mistrzostwa ligi, co potwierdził początek sezonu. Po trzech rozegranych meczach MRKS zajmuje czwarte miejsce w stawce, mając na swoim koncie siedem punktów po dwóch zwycięstwach i jednym remisie. W minioną sobotę Czechowice pokonały 2:1 Spójnię Landek. Nasza drużyna zdobyła w tym samym czasie cztery oczka co pozwala jej zajmować obecnie jedenastą pozycję w stawce. W sobotnie popołudnie zremisowaliśmy na naszym stadionie z Decorem Bełk 2:2. W poprzednim sezonie, bezpośrednie starcia były różne od siebie. Jesienią w Czańcu zwyciężyła nasza drużyna, 2:1, natomiast wiosną w Czechowicach zdecydowanie lepszy był MRKS, pokonująć nasz zespół 3:0.

„Jeżeli będziemy jako zespół zdyscyplinowani, skoncentrowani i odważni to z każdym przeciwnikiem jesteśmy w stanie konkurować i walczyć o pełną pulę. Słowa to jedno, a działanie na boisku to drugie dlatego na tym musimy się skupić żebyśmy po tym spotkaniu mogli z czystym sumieniem spojrzeć w lustro ze świadomością, że daliśmy z siebie wszystko.” Zostawiamy Was ze słowami naszego trenera, który podczas poniedziałkowgo wywiadu z Sebastianem Garusem w taki sposób zapowiedział jutrzejsze starcie. Pełni wiary i nadziei zapraszamy serdecznie na to spotkanie! Start meczu o godzinie 17.30! Do boju LKS!


31.08.2022 r., godzina 17.30, Czaniec ul. Zagłębocze 9, 3 kolejka IV ligi śląskiej gr. II sezon 2022/23

LKS Czaniec – MRKS Czechowice-Dziedzice

Ta strona wykorzystuje pliki cookies Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu.