LKS Czaniec-Unia Kosztowy: Zapowiedź

Przed podopiecznymi Szymona Waligóry drugi mecz sparingowy tego lata. Tym razem naszym rywalem będzie siódmy zespół poprzedniego sezonu IV ligi śląskiej gr. I Unia Kosztowy. Przed tygodniem nasza drużyna zremisowała bezbramkowo z Unia Oświęcim. Sparingi z solidnymi czwartoligowcami ze śląska zawsze są bardzo wartościowe ponieważ pokazują realny obraz drużyny na tle rywala bardzo podobnego do rywala ligowego.  Spotkanie zostanie rozegrane kolejny raz w Zaborzu o godzinie 10.00. Wyjątkowo, oba zespoły będą rozgrywać to spotkanie w wymiarze 2×60 minut co pozwoli sprawdzić nam szeroką kadrę. Serdecznie zapraszamy na to spotkanie!


24.07.2021 r., godzina 10.00, Zaborze, sparing nr 2

LKS Czaniec – Unia Kosztowy

Ta strona wykorzystuje pliki cookies Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu.