Seniorzy wrócili do treningów

W dniu wczorajszym, 12 lipca seniorzy LKSu Czaniec wrócili do trenowania i rozpoczęli okres przygotowawczy przed startem nowego sezonu. Na pierwszych zajęciach stawiło się 24 zawodników pierwszego i drugiego zespołu. Wśród nich było kilka nowych twarzy, którzy będą się testować w naszym klubie. Być może już niedługo będziemy mieć dla Was więcej szczegółowych informacji dotyczących ruchów transferowych. Z graczy naszego zespołu zabrakło wczoraj Trojaka, który jest przeziębiony, Ilyii, Kierlina i Handego, przebywających jeszcze na urlopach, Oczki z powodów osobistych, a także Jedynaka, który prawdopdoobnie opuści tego lata szeregi naszego klubu. Z kolei Maciej Marek przebywa na testach w III lidze i czekamy na jego powrót. Podopieczni Szymona Waligóry trenować będą w tym tygodniu również we wtorek, środę i piątek, a w sobotę o godzinie 10.00 na obiekcie Zaborzanki Zaborze rozegrają pierwszy sparing w tym okresie przygotowawczym z IV-ligową Unią Oświęcim.