Żak: Ilya z wyróżnieniem

Siódmy z rzędu mecz bez porażki, na który złożyło się pięć zwycięstw i dwa remisy, sprawił, że LKS Czaniec utrzymuje dystans dwóch punktów do liderującego Dcoru Bełk. Dzięki niedzielnemu zwycięstwu z rezerwami Podbeskidzia zapewniliśmy sobie także zimę na podium rozgrywek. Nasz grający trener, Maciej Żak, wrócił w wywiadzie dla Śląskiego Związku Piłki Nożnej, do wczorajszego spotkania i krótko je podsumował:

„Zawsze podkreślam, że na wynik składa się gra całego zespołu, ale po meczu z rezerwami Podbeskidzia wyróżnię Nazdryna-Platnitskiego. Nasz skrzydłowy z Białorusi, grający już u nas drugi sezon, był ojcem tego zwycięstwa. Gra równo i dobrze przez całą rundę, ale w tym spotkaniu szczególnie zapracował na wysoką notę. Tym bardziej, że gdy zobaczyłem skład bielszczan to miałem obawy. Okazało się, że niepotrzebne, bo tylko w ostatnim kwadransie pierwszej połowy straciliśmy kontrolę nad meczem, a przez resztę spotkania gra układała się po naszej myśli. Mieliśmy też okazje strzeleckie, ale Świerczyński i Palarczyk nie wykorzystali swoich okazji, a Wilczek i Grabski, źle finalizowali kontry. Nie jestem jednak zachłanny i ten wynik 2:0 bardzo sobie cenię.”

Całość artykułu znajdziecie TUTAJ>>

foto: BartFotoSport

Ta strona wykorzystuje pliki cookies Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu.