Trudny i ważny bój w Jasienicy

Trzy zwycięstwa z rzędu, trzecie miejsce w ligowej tabeli i bardzo mały dystans do lidera. Ostatni okres w wykonaniu podopiecznych Macieja Żaka jest najlepszym w obecnych rozgrywkach. Nie można jednak popadać w samozadowolenie bo tej jesieni jest jeszcze dużo do zrobienia, a najbliższa okazja do kolejnego, ważnego kroku będzie już w najbliższą sobotę bo zagramy w Jasienicy z miejscowym Drzewiarzem.

Nasz jutrzejszy rywal ma obecny sezon rwany i szarpany. Dwanaście zdobytych punktów w dziesięciu spotkaniach nie robi jakiegoś wrażenia, ale ekipa Drzewiarza udowodniła już w tym sezonie, że trzeba się z nią liczyć, zwłaszcza na własnym stadionie. Jasienica nie grała przed tygodniem z powodu zalanego boiska w Czechowicach-Dziedzicach, a w poprzednich trzech ligowych spotkaniach poniosła trzy z rzędu porażki. Ostatni mecz wygrany to potyczka z Odrą Centrum właśnie na stadionie w Jasienicy. Podopieczni Macieja Żaka ostatnie trzy pojedynki kończyli zwycięsko, pokonując przed tygodniem rezerwy GKS-u Tychy 2:1.

W poprzednim sezonie oba zespoły mierzyły się dwukrotnie. W obu przypadkach były to spotkania kończące, najpierw rundę jesienną, a później sezon. W pierwszy pojedynku w Czańcu zwyciężyła nasza ekipa, 3:1, latem w Jasienicy padł remis 2:2. Warto dodać, że tuż przed startem obecnego sezonu oba zespoły zagrały ze sobą towarzysko. W Czańcu lepsi okazali się goście wygrywając 3:2.

Spodziewamy się zatem bardzo trudnej przeprawy, w której będzie mnóstwo walki. Liczymy, że podopieczni Macieja Żaka pokażą na boisku styl z ostatnich tygodni i że zwycięska passa zostanie przedłużona. Żeby tak się stało nasi piłkarze muszą wyjść na to spotkanie maksymalnie skoncentrowani i skupieni tylko i wyłącznie na wygranej. Mocno w to wierzymy i trzymamy kciuki za kolejne trzy punkty! Do boju LKS!

04.11.2017 r., godzina 13.00, Jasienica ul. Orzechowa 139, 13 kolejka Haiz IV ligi śląskiej gr.II

Drzewiarz Jasienica – LKS Czaniec

foto: BartFotoSport

Ta strona wykorzystuje pliki cookies Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu.