Znamy rywala w drugiej rundzie Pucharu Polski!

W dniu dzisiejszym, w siedzibie podokręgu Bielsko-Biała, odbyło się losowanie drugiej rundy Pucharu Polski. W niej LKS Czaniec zmierzy się ze zwycięzcą pary LKS Słowian Łodygowice-Pasjonat Dankowice. To spotkanie odbędzie się dziś wieczorem. O dacie i godzinie spotkania drugiej rundy Pucharu Polski poinformujemy jak tylko będzie ona oficjalnie potwierdzona.

Pary II rundy Pucharu Polski na szczeblu podokręgu Bielsko-Biała:

  1. GLKS II Wilkowice – KS Bystra
  2. LKS Słowian Łodygowice/Pasjonat Dankowice – LKS Czaniec
  3. BTS Rekord Bielsko-Biała – wolny los
  4. LKS Pionier Pisarzowice – BKS Stal Bielsko-Biała
  5. LKS Ligota – LKS Bestwina
  6. LKS Zamek Grodziec – UKS Rotuz Bronów
  7. KS Bestwinka/TS II Podbeskidzie – GLKS Wilkowice/MRKS Czechowice-Dziedzice
  8. GKS Czarni Jaworze/KS Spójnia Landek – wolny los