„Zawodnicy pokazali mega serducho”

Szymon Waligóra, trener naszego zespołu, podsumował na łamach Sportowych Beskidów wczorajsze spokanie z rezerwami Piasta Gliwice:

Mogę śmiało powiedzieć, że kibice, którzy się dzisiaj wybrali do Czańca, będą bardzo zadowoleni z widowiska, które zobaczyli. Bardzo wysokie tempo gry przez 90. min, połączone z proakatywną grą obu zespołów spowodowało, że ten mecz oglądało się bardzo dobrze. Pierwsza połowa spotkania zdecydowanie pod nasze dyktando, jedynie nasza nieskuteczność spowodowała, że do przerwy wynik był remisowy. Druga połowa rozpoczęła się od naszego nieporozumienia w defensywie, które zakończyło się bramką dla gości. Byliśmy w tym fragmencie gry zbyt nerwowi i niecierpliwi, co spowodowało, że przez 15-20 min było dużo niedokładności w naszym wykonaniu. Jednak tak jak już wspominałem po meczu z Landekiem czujemy się silni jako zespół i tę siłę pokazaliśmy w końcówce spotkania. Z minuty na minutę zaczęliśmy przejmować inicjatywę i zaliczyliśmy znakomite ostatnie 20 min. Poza zdolnościami i organizacją gry, zawodnicy pokazali dzisiaj mega serducho, zapał, energię oraz pasję, które przechyliły szalę zwycięstwa na naszą korzyść. Brawo drużyna!