Zaremba pierwszym ubytkiem

Z dniem pierwszego lipca ruszyła karuzela transferowa, która trwać będzie do 10 sierpnia, czyli daty pierwszego ligowego meczu na szczeblu IV ligi śląskiej sezonu 2019/2020. Kadra naszego zespołu powinna się jednak wyklarować dużo wcześniej, o czym będziemy na bieżąco informować.

A zatem, pierwszym zawodnikiem, który opuści szeregi LKSu Czaniec jest Jakub Zaremba. Popularny „Zari” występował w naszym zespole przez ostanie dwa sezonu, pełniąc rolę skrzydłowego bądź napastnika. Zarmba w zdecydowanej większości meczów był zawodnikiem rezerwowym, choć nie raz okazywał się asem w rękawie trenera Żaka, potrafiąc zdobywać bramki. W minionym sezonie Jakub trafił do siatki rywali dwa razy, na jesień w Połomi dobił Polonię na 4:0, a wiosną otworzył wynik spotkania w starciu z Dąbem Gaszowice. Ogółem Zaremba rozegrał w poprzedni sezonie 327 minut w barawach naszego klubu. W przyszłym sezonie „Zari” zasili szeregi Brzeziny Osiek, występującej w małopolskiej klasie okręgowej.

Jakubowi dziękujęmy za reprezentowanie barw naszego klubu w ostatnich dwóch sezonach i życzymy powodzenia w dalszej zabawie z piłką!