ŻAR Międzybrodzie Bialskie-LKS Czaniec II: Zapowiedź

Przed podopiecznymi Sławomira Tynki ostatnie spotkanie o punkty w 2021 roku. W meczu zaległej ósmej kolejki nasza młodzież zmierzy się w wyjazdowym starciu z ekipą ŻARu Międzybrodzie Bialskie. Nasi rywale zajmują 10 miejsce w stawce i mają na swoim koncie 13 oczek oraz bilans bramkowy 27:38. W miniony weekend Międzybrodzie przegrało 2:1 z Przełomem Kaniów. W tym samym czasie nasza drużyna zdobyła 14 punktów i z bilansem bramkowym 13:15 zajmuje 9 miejsce w tabeli. W niedzielne przedpołudnie nasze rezerwy zremisowały z KS Bystra 1:1.

Patrząc na sytuację w tabeli, czwartkowe spotkanie należałoby wygrać i za takie rozstrzygnięcie będziemy trzymać kciuki! Początek meczu o godzinie 13.00! Do boju LKS!


11.11.2021 r., godzina 13.00, Międzybrodzie Bialskie, 8 kolejka A klasy „EFCE”

ŻAR Międzybrodzie Bialskie – LKS Czaniec II