Zakończenie roku i plan okresu przygotowawczego

Wczorajszego wieczoru odbyło się spotkanie piłkarzy i działaczy pierwszego i drugiego zespołu LKS Czaniec, podczas którego podsumowano miniony sezon i rok w wykonaniu naszych drużyn. Nie zabrakło róweniż prezentacji dogłębnej analizy gry i wyników, a także życzeń Świątecznych i Noworocznych. Piłkarze rozpoczęli tym samym okres przerwy, który potrwa do 10 stycznie, kiedy to o godzinie 17.30 pierwszy zespół LKSu Czaniec rozpocznie okres przygotowawczy do rundy wiosennej sezonu 2019/2020. W tym czasie dla pierwszego zespołu zaplanowano co najmniej osiem gier sparingowych, dla drugiej drużyny sześć oraz zgrupowanie obu naszych zespołów w Ustce, które potrwa 5 dni, a rozpocznie się 31 stycznia. Pełne zestawienie sparingów obu naszych zespołów znajdziecie TUTAJ>> Pierwszy ligowy mecz w IV lidze został zaplanowany na 14 marca, gdy w ramach 16 kolejki zmierzymy się z Odrą Wodzisław Śląski. Z kolei rozgrywki B klasy mają wystartować na przełomie marca i kwietnia.