Żak: Zrobiliśmy coś naprawdę dużego

Grający trener naszego zespołu, Maciej Żak podsumował, dla portalu SportoweBeskidy.pl, nie tylko zwycięski remis w Radziechowach, ale i cały sezon 2018/2019, a także odniósł się do czekającego nas barażu o awans do III ligi. Zapraszamy do lektury:

Rok bardzo ciężkiej pracy został zwieńczony mistrzostwem. Bardzo się z tego cieszę, ponieważ liga była bardzo wymagająca, o czym cały czas mówiłem. Wiedziałem, że nie będzie to łatwy cel, ale też nie spodziewałem się, że gra o tytuł będzie się toczyć do ostatniej kolejki. Na pewno jest to zasłużone zwycięstwo, co najlepiej odzwierciedlają wyniki. W końcówce sezonu mieliśmy bardzo trudne mecze z m.in. Decorem czy rezerwami GKS-u. Pokazaliśmy charakter oraz to, że potrafimy grać pod presją. Zrobiliśmy coś naprawdę dużego, szacunek i słowa uznania dla drużyny, że wytrzymała trudy tego sezonu. Tak, jesteśmy długodystansowcam. Cieszymy się z mistrzostwa, ale od poniedziałku już myślimy o tym, aby napsuć krwi bytomianom. Nie mamy nic do stracenia, Polonia musi wygrać baraż, my możemy. Nie mamy nic do stracenia, a wiele do zyskania i z takim nastawieniem podchodzimy do baraży o III ligę.

Całość artykułu znajdziecie TUTAJ>>