Żak: Zespołowość jest naszą siłą

Portal SportoweBeskidy.pl przeprowadził krótki wywaid z naszym grającym trenerem, Maciejam Żakiem, po zeszłotygodniowym spotkaniu z MRKS Czechowice-Dziedziece. Przypomnijmy, LKS Czaniec pokonał beniaminka ligi, po dorbym spotkaniu, 2:0 i umocnił się na prowadzeniu w stawce.

Wygraliśmy bardzo zasłużenie. To był mecz trudny, choć liczyłem, że gospodarze zdecydują się na bardziej otwartą grę. Muszę pochwalić swój zespół za dyscyplinę taktyczną, organizację gry i konsekwencję. Zostawiliśmy na boisku dużo zdrowia. Ćwiczymy stałe fragmenty gry i w taki sposób w Czechowicach zdobywaliśmy bramki. Zespołowość jest natomiast naszą siłą. Jeszcze trochę spotkań w tej rundzie zostało. Absolutnie nie czujemy się mistrzami jesieni. Trzeba dalej pracować.

Pełną treść artykułu znajdziecie TUTAJ>>