Żak: Zdobyliśmy cenne punkty

Nasz grający trener, Maciej Żak, podsumował dla portalu SportoweBeskidy.pl sobotni mecz z rezerwami Podbeskidzia Bielsko-Biała. Przypomnijmy, że po szalonym meczu, zdołaliśmy odrobić straty z nawiązką i przegrywając 1:2, wygrać spotkanie 4:2.

„Z perspektywy kibica to był atrakcyjny mecz, natomiast z mojej już nie. Spotkanie nie układało się po naszej myśli. Nasza gra przed przerwą pozostawiała sporo do życzenia, nie realizowaliśmy założeń. Czekałem na przerwę i drżałem o wynik, bo przeciwnik groźnie atakował. Wypracowaliśmy sobie w pierwszej połowie kilka sytuacji, ale byliśmy nieskuteczni. Rozmowa w szatni poskutkowała. Pokazaliśmy charakter, brawa dla zespołu za determinację. Po 55. minucie i uderzeniu rywala w poprzeczkę zaczęliśmy realizować nasz plan. Słowa uznania dla zawodników. Zdobyliśmy cenne punkty w starciu z groźnym rywalem, w szeregach którego nie brakowało indywidualności.”

Całość tekstu możecie znaleźć TUTAJ>>