Żak: To nie miało nic wspólnego z duchem sportu

Nie milkną echa wczorajaszego, odwołanego meczu 13 kolejki IV ligi śląskiej gr. II pomiędzy zespołami GKS II Tychy i LKS Czaniec. Przypomnijmy, że arbiter spotkania wraz z delegatem pod naciskiem gospodarzy meczu odwołali zaplanowane spotkanie z powodu rzekomo złego stanu murawy. Na naszym fanpageu facebookowy i twitterowym możecie znaleźć filmik i kilka zdjęć tego jak faktycznie wyglądało boisko w Tychach w dniu wczorajszym. Głos w sprawie zabrał też Maciej Żak, który tak skomentował całą sytuację na łamach portalu SportoweBeskidy.pl:

To skandaliczna decyzja, której zupełnie nie rozumiemy. Zostaliśmy bardzo kiepsko potraktowani przez klub, którego pierwsza drużyna występuje przecież na poziomie I ligi. Na boisku była jedna kałuża, której zlikwidowanie zajęłoby nie więcej, niż kilka minut. Tymczasem zakomunikowano nam, że grać się dziś nie da. Z duchem sportu nie miało to wszystko absolutnie nic wspólnego, więc nie możemy tak tego zostawić.

Całość artykułu możecie przeczytać TUTAJ>>