Żak: Takie zwycięstwo cieszy podwójnie

Portal SportoweBeskidy.pl po raz kolejny odpytał naszego grającego trenera po sobotnim stariu z Wilkami Wilcza. Po trudnym boju odnieśliśmy kolejne ligowe zwycięstwo, które jeszcze bardziej umocniło LKS Czaniec w fotelu lidera. Przed naszym zespołem teraz trzy bardzo trudne spotkania, z czego dwa na wyjeździe z rezerwami GKS-u Tychy i Decorem Bełk.

Odnieśliśmy w moim odczuciu zasłużone zwycięstwo, jednak po trudnym meczu, ponieważ przeciwnik był zdeterminowany, chciał urwać nam punkty. Zaprezentowaliśmy się trochę słabiej niż podczas ostatnich pojedynków, ale ponownie nie straciliśmy gola i wygraliśmy. Zwycięstwo odniesione w takich okolicznościach cieszy podwójnie. Bramkę zdobyliśmy po oskrzydlającej akcji. Trenujemy takie rozwiązania, więc mamy kolejny powód do satysfakcji.W drugiej połowie mogliśmy podwyższyć prowadzenie, gdy przeciwnik się otworzył. Nie potrafiliśmy jednak sfinalizować żadnego z czterech kontrataków. Przyznać muszę, że rywal również miał swoje okazje. Dwukrotnie dopisało nam szczęście, bowiem piłka odbijała się od słupka. Szczęście sprzyja jednak lepszym.

Pełną treść artykułu znajdziecie TUTAJ>>