Żak: Nasz cel się nie zmienia

Maciej Żak podsumował dla portalu SportoweBeskidy.pl wczorajszy mecz z Goczałkowicami, oraz odniósł się do tego co czeka nas już w sobotę oraz w kolejnym tygodniu. Zapraszamy do lektury:

O ile nie mogę być zadowolony z gry w premierowej połowie, to pochwały dla zespołu należą się za właściwą reakcję na straconą bramkę i dążenia do osiągnięcia korzystnego rezultatu po przerwie. Jak w większości meczów w tej rundzie zabrakło nam jednak skutecznośc. O wartości tego remisu przekonamy się na koniec sezonu. Wówczas będzie można odpowiedzieć na pytanie, czy to bardziej 1 punkt wywalczony, czy jednak 2 stracone. Pewne jest na dziś, że komplikujemy sobie ponownie sytuacj. Większość zespołów ma jeszcze o co walczyć. Odra i Unia (najbliżsi rywale LKSu Czaniec) są „zamieszane” w walkę o utrzymanie, co powoduje, że bardzo się motywują. Nasz cel się nie zmienia. Uważam, że mistrzostwo zdobędzie ostatecznie zespół tracący mniej punktów z rywalami z dolnej części stawki.

Całość artykułu przeczytacie TUTAJ>>