Żak: Jesteśmy gotowi na walkę do końca

Nasz grający trener, Maciej Żak podsumował dla portalu SportoweBeskidy.pl poprzednie spotkanie w Raciborzu, oraz ocenił formę drużyny przed decydującym momentem sezonu. Przypomnijmy, LKS Czaniec przełamał się na wyjeździe, ogrywając Unię Racibórz 2:0 i został samodzielnym liderem stawki.

Całkowicie kontrolowaliśmy przebieg meczu. Mieliśmy pomysł na grę, byliśmy dobrze zorganizowani i tak naprawdę wynik 2:0 to najniższy wymiar kary dla przeciwnika. Już myślimy o następnym meczu derbowym, w którym podejmiemy MRKS Czechowice-Dziedzice. Zanosi się na walkę do samego końca o mistrzostwo i jesteśmy na nią przygotowani. W samą porę przełamaliśmy się na wyjeździe, a najważniejsze jest to, że dyspozycja nasza rośnie na kluczowe mecze sezonu.

Całość artykułu znajdziecie TUTAJ>>

foto: BartFotoSport