Żak: Jestem zawiedziony

Maciej Żak, nasz grający trener, podsumował dla portalu SportoweBeskidy.pl sobotnie, remisowe starcie z Dąbem Gaszowice. LKS Czaniec utrzymał prowadzenie w ligowej stawce, choć jego przewagą nad drugą w tabeli Kuźnią Ustroń zmniejszyła się do czterech punktów.

Szkoda tego meczu. Nie ukrywam, że jestem zawiedziony, ponieważ liczyłem na zwycięstwo, a i z samego przebiegu tego spotkania odczuwać można pewien niedosyt. Mieliśmy zdecydowanie więcej sytuacji od przeciwnika. Później dostaliśmy bramkę w najmniej spodziewanym momencie. Kontrolowaliśmy wydarzenia na boisku, aż nagle daliśmy się zaskoczyć. Mieliśmy swój plan na ten mecz i zagraliśmy naprawdę dobrze. Zabrakło nam trochę szczęścia i dokładności, aby sięgnąć po komplet punktów.

Całość artykułu znajdziecie TUTAJ>>