Żak: Jestem dumny z chłopaków

Nasz grający trener, Maciej Żak, tak podsumował środowy, bezbramkowy remis w Bytomiu dla portalu internetowego Śląskiego ZPN:

Byliśmy centymetry od awansu i dlatego czujemy żal i smutek. Ale z drugiej strony dumny jestem z chłopaków. Mogą wysoko nosić głowy po tym sezonie, zakończonym mistrzostwem wywalczonym w lidze oraz po tych barażach, w których nie przegraliśmy meczu. To jednak nie wystarczyło. Na rewanż założyłem konsekwentną grę w obronie i wypełniliśmy to zadanie, nie tracąc gola. Wiedzieliśmy, że nie mamy za dużo możliwości zmian w formacji ofensywnej, bo choroba młodzieżowca Miłosza Stawowego i wymuszona w związku z nią roszada po pierwszej połowie zmusiła mnie do poprzestawiania zespołu, a tym samym pokrzyżowała mi plany. Mimo to do końca graliśmy ambitnie i zostawiliśmy na boisku mnóstwo zdrowia. Postawiliśmy się faworyzowanej Polonii Bytom i z przebiegu tego dwumeczu możemy powiedzieć, że zabrakło bardzo niewiele do sensacji.

Całość artykułu przeczytacie TUTAJ>>