Żak: Do końca walczyliśmy o remis

W minioną sobotę zainaugurowaliśmy zmagania wiosenne na IV-ligowych boiskach. Niestety od porażki 2:1 z rezrwami GKSu Tychy rozpoczęli je podopieczni Macieja Żaka. Nasz grający trener podsumował tamto spotkanie dla portalu SportoweBeskidy.pl.

Takie rzeczy nie mogą mieć miejsca. Adam został ukarany za niesportowe zachowanie i osłabił tym zespół. Moim zdaniem był to kluczowy moment tego meczu. Te spotkanie mogło potoczyć się zupełnie inaczej, bo po straconej 1 bramce dobrze zareagowaliśmy. Później jednak musieliśmy całą drugą połowę radzić sobie w 10. Udało nam się zdobyć bramkę kontaktową i choć do końca walczyliśmy o remis, to się nie udało. Przegraliśmy mecz, który mogliśmy co najmniej zremisować. Taka jest jednak piłka. Wygrywa ten zespół, który popełni mniej błędów. Mimo wszystko w naszej grze dostrzegłem kilka pozytywów i z optymizmem przygotowujemy się do kolejnego spotkania.

Całosć artykułu znajdziecie TUTAJ>>