Z Tychami w sobotę w Czańcu!

Wydział Gier Śląskiego Związku Piłki Nożnej wyznaczył nowy termin i miejsce rozegrania spotkania 13 kolejki IV ligi śląskiej gr. II. Spotkanie odbędzie się w najbliższą sobotę, 17 listopada o godzinie 11.00, a jego gospodarzem będzie nasz zespół! Poniżej treść komunikatu:

Wydział Gier Śląskiego Związku Piłki Nożnej informuje, że wyznaczył nowy termin meczu 13 kolejki HAIZ IV ligi śląskiej gr. II Tyski Sport II – LKS Czaniec na dzień 17.11.2018 r. (sobota) godz. 11.00. W związku z brakiem możliwości rozegrania w tym dniu meczu w Tychach, należy go rozegrać w Czańcu, a funkcję gospodarza będzie pełnił LKS. Z kolei w rundzie wiosennej mecz odbędzie się w Tychach, a gospodarzem będzie Tyski Sport.

Dlatego już dziś serdecznie zapraszamy na ostatni mecz naszego LKS-u przed własną publicznością w tym roku! Bądźcie z nami!