Wiślanie Jaśkowice-LKS Czaniec: Zapowiedź

Do bardzo ciekawej konfrontacji dojdzie w najbliższą sobotę w Krakowie na obiektach Hutnika. Podopieczni Szymona Waligóry zmierzą się w swoim piątym zimowym sparingu z liderem IV ligi małopolskiej gr. zachodniej, ekipą Wiślan Jaśkowice. Nasz rywal przegrał w rundzie jesiennej obecnego sezonu tylko jedno spotkanie i mając przewagę trzech punktów nad Orłem Ryczów oraz sześciu nad Beskidem Andrychów, pewnie zmierza do III ligi. Mało tego, trzeba wspomnieć w tym momencie o poprzedniej konfrontacji obu drużyn z końca lutego ubiegłego roku, kiedy to po bardzo efektownym meczu zremisowaliśmy z Jaśkowicami 4:4. Liczymy, że i tym razem będziemy świadkami bardzo emocjonującego starcia i trzymamy kciuki aby nasz zespół pokazał się w tym pojedynku z jak najlepszej strony. Początek spotkania o godzinie 11.00. Do boju LKS!


13.02.2021 r., godzina 11.00, Kraków, sparing nr 5

Wiślanie Jaśkowice – LKS Czaniec