Wilki Wilcza-LKS Czaniec: Zapowiedź

Przed naszym zespołem tydzień prawdy. Trzy spotkania w siedem dni zadecydują o tym, kto zostanie mistrzem gr.II i rozegra dwumecz barażowy z Polonią Bytom. Podopieczni Macieja Żaka są na chwilę obecną w najlepszej sytuacji, prowadząc w stawce i mając wszystko w swoich rękach. Jednak przed naszym zespołem cztery bardzo trudne spotkania, a pierwsze z nich zagramy już jutro w Wilczej na bardzo niewygodnym terenie.

Wilki wciąż nie mogą być pewne utrzymania, chociaż sześć punktów przewagi daje im komfort psychiczny przed końcówką sezonu. Wilcza zainkasowała jak do tej pory 31 punktów i ma bilans bramkowy 37:46. Wilcza wiosną gra lepiej niż jesienią i potrafi ogrywać zespoły nawet z czołówki czyniąc to z powodzeniem, przede wszystkim u siebie, jak choćby ogrywając Drzewiarza Jasienica 4:1. Przed tygodniem Wilki poległy jednak w Tychach z rezerwami GKSu, przegrywając 2:1. LKS Czaniec ma na swoim koncie 20 punktów więcej i bilans bramkowy 42:18. Do niedawna cieszylismy sie serią sześciu meczów bez porażki, jednak przed tygodnie nie wykorzystaliśmy potknięć innych ekip z czołówki i przegraliśmy po raz pierwszy na własnym stadionie. Naszym pogromcom okazała się MRKS Czechowice-Dziedzice, pokonując nas 2:3.

Trudny teren w Wilczej, na którym w tamtym sezonie przegraliśmy 2:1, da nam odpowiedź na pytanie czy nasze szanse na mistrzostwo są realne czy nie. Na razie jednak nie skupiamy sie na tym co będzie, a myślimy tylko i wyłącznie o wywiezieniu z Wilczej kompletu punktów. By tak się stało musimy zagrać na 120% zaangażowania bo przy tak wyrównanej stawce, najmniejsze potknięcie będzie niewybaczalne. Zaczynamy o godzinie 17.00, bądźcie z nami! Do boju LKS!


25.05.2019 r., godzina 17.00, Wilcza, 27 kolejka IV ligi śląskiej gr.II sezon 2018/2019

Wilki Wilcza – LKS Czaniec

Sędziowie: Sebastian Jarzębak (Piekary Śląskie) oraz Rafał Baran (Chorzów) i Mateusz Poranek (Ruda Śląska)