Wilki Wilcza – LKS Czaniec: Zapowiedź

Sezon dla podopiecznych Macieja Żaka pędzi niesamowicie szybko. Po wtorkowym starciu w ramach drugiej rundy Pucharu Polski w Pisarzowicach, już jutro powalczymy o kolejne ligowe punkty. Tym razem czeka nas niełatwy wyjazdowy mecz w Wilczej, z miejscowymi Wilkami.

Wilki Wilcza od lat uchodzi za solidnego IV-ligowca, zwłaszcza mocnego na własnym stadionie. W przeszłości mieliśmy trudne przeprawy na tym terenie, choć w poprzednim sezonie udało nam się zwyciężyć 1:0 po bramce Ilyii w końcówce meczu. Ten sezon Wilki rozpoczęły źle, przegrywając dwa premierowe spotkania. Jest to wynik prawdopodobnie znaczących zmian kadrowych, do jakich doszło w tym klubie latem. Odejście najlepszych graczy z pewnością odbija się na formie drużyny, ale to nie znaczy, że można ten zespół lekceważyć bo na pewno poczatkowy falstart mocno podrażnił ekipę z okolic Knurowa. Z kolei LKS Czaniec, po remisie w Wodzisławiu, wygrał przed tygodniem z Drzewiarzem Jasienica i w dobrych nastrojach uda się na to wyjazdowe starcie.

Nie da się ukryć, że bedziemy faworytem starcia w Wilczej, ale będąc u progu sezonu, nie można stawiać pewniaków bo wszystko jest jeszcze w fazie budowy. Nie zmienia to faktu, że mocno liczymy na komplet punktów w jutrzejszym starciu i mocno trzymamy kciuki za nasz zespół! Zaczynamy o godzinie 17.00! Do boju LKS!


24.08.2019 r., godzina 17.00, Wilcza, 3 kolejka IV ligi śląskiej gr. II sezon 2019/2020

Wilki Wilcza – LKS Czaniec